"...חששֵנו העמוק ביותר הוא לא שמא איננו די טובים.  העמוק בחששות הוא שמא יש בנו עוצמה רבה לאין שיעור.   האור שלנו, לא האפֵל שבנו, הוא המבהיל אותנו.  שואלים אנו את עצמנו, מי אני שאהיה כזה מבריק, נהדר, רב-כשרון, חלומי? 

ובעצם, מי אתה שלא תהיה כזה?  אתה ילד של האל.  בחירתך בתפקיד של קטן אינה תורמת לָעולם.  אין שום נאורות בלצמצם את עצמך כדי שלא לפגום בבטחון העצמי של האחרים מסביבך. 

אנו כולנו אמורים לזהור, כמו ילדים. נולדנו כדי להציג ברבים את הדר האל שבתוכנו; זה לא בכמה מאתנו – זה קיים בכל אחד ואחד. 

והִנֵה, כשאנו מניחים לאורנו שלנו לזהור, כי אז בבלי-דעת אנו מעניקים לאחרים היתר לנהוג כך גם הם.  כאשר אנו משתחררים מהפחדים שלנו, כי אז עצם נוכחותנו משחררת בהכרח אנשים אחרים..."

 

~ מתוך שיבה לאהבה מאת מריאן ויליאמסון

    

 

"...Our deepest fear is not that we are inadequate. Our deepest fear is that we are powerful beyond measure. It is our light, not our darkness, that most frightens us. We ask ourselves, who am I to be brilliant, gorgeous, talented, fabulous? 

Actually, who are you not to be? You are a child of God. Your playing small doesn't serve the world. There's nothing enlightened about shrinking so that other people won't feel insecure around you.

We are all meant to shine, as children do. We were born to make manifest the glory of God that is within us.   It's not just in some of us; it's in everyone.

And as we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same. As we're liberated from our own fear, our presence automatically liberates others..."

~ From A RETURN TO LOVE by Marianne Williamson

© 1992 (Paperback; pp 190-191)

http://www.marianne.com/MWourdeepestfear.html

 


לדף הבית של אשר